Związki wystawione na niejedną próbę

Wspólne życie mężczyzny i kobiety niejednokrotnie jest wystawione na próbę. Dość często zdrada okazuje się jednorazową słabością, a jednocześnie głupotą. To także czas, w którym druga ze stron czuje się bardzo zraniona, a odczucia są nie do opisania. Warto w tym czasie zastosować się do kilku niezwykle ważnych wskazówek.

Jak radzić sobie ze zdradą?

Zdrada przez drugą osobą jest niezwykle bolesnym ciosem w serce. W tym czasie należy być przede wszystkim szczerym. Szczera i otwarta rozmowa jest podstawą i może niejednokrotnie uratować związek. Przede wszystkim trzeba od razu zdecydować czy na pewno chce się być z tą drugą osobą. Jeśli czujemy wewnątrz siebie, że nie damy rady z tym żyć to nie warto ciągnąć takiego związku. Może to prowadzić do jeszcze większych problemów i komplikacji. Dość często do zdrady dochodzi podczas imprez i zabaw. Wiąże się to często z nadmiarem alkoholu. Trzeba mieć to na uwadze. Jeśli zdrada wynikała z takiego właśnie powodu to warto bardzo poważnie rozważyć wybaczenie. Jeśli zaś zdrada wynikała jedynie z pożądania seksualnego to tu należy być bardziej ostrożnym, ponieważ taka sytuacja może powtórzyć się ponownie.

Jeśli zdecydujemy, że nie chcemy być z drugą połówką należy zastosować się do kilku rad. Przede wszystkim nie wolno popadać w histerię. Trzeba spróbować się wyluzować i zająć się tym co sprawia nam przyjemność. Może to być zarówno aktywność fizyczna, jak i dowolne zainteresowanie. Ponadto warto w takim czasie dużo rozmawiać z zaufanymi osobami. Z pewnością przyniesie to ukojenie i poprawę stanu psychicznego.

go4all.pl
jeremiasz.org@interia.pl

Dodaj komentarz